Umělci 

Přivedeme vaše malé umělce do světa kreativity a zábavy! Naše lekce Umělci jsou určeny pro děti ve věku od 1,5 do 6 let, kde mohou objevovat, tvořit a vyjádřit svou fantazii skrze různé umělecké aktivity.

Co mohou děti očekávat:

  • Kreativní projevy: Děti budou mít příležitost experimentovat s různými uměleckými technikami, jako jsou malování, kreslení, modelování a další.

  • Rozvíjení jemné motoriky: Cvičení, která podporují vývoj jemné motoriky, jako je stříhání, lepení a formování, aby posílila dovednosti potřebné pro psaní a další aktivity.

  • Společenské interakce: Děti se budou učit spolupracovat a sdílet s ostatními dětmi, zatímco společně tvoří a objevují nové věci.

  • Rozvíjení fantazie: Podporujeme děti, aby si užívaly svět fantazie a tvořivosti, ať už prostřednictvím příběhů, her nebo imaginativních projektů.

Cílem kroužku Umělci je seznámit děti se základními výtvarnými technikami. Hravou formou děti vedeme k rozvoji fantazie, jemné motoriky, prostorové představivosti, estetického vnímání a vlastnímu vyjadřování. 


 pro děti od 1.5 -3 let s doprovodem rodiče/prarodiče 
pro děti 3-6 let i bez doprovodu (můžou i starší děti)


rezervace lekcí přes rezervační systém

Každou středu 17:00

možné využít permanentku na zvýhodněné vstupy (10 vstupů -1300kč) -zakoupíte na rezervačním systému