MAMAFIT-těhulky a poporodní

Funkční cvičení zaměřené na správné držení těla i s rostoucím bříškem nebo po porodu, protažení, osvojení si technik, které využijete při porodu.  Součástí "půlhodinka s čajem" během které se můžete zeptat na cokoliv vás ohledně těhotenství, porodu, šestinedělí a kojení zajímá .

Připravte se na jedinečný zážitek těhotenského a poporodního cvičení s MAMAFIT! Zaměřujeme se na zdraví, pohodu a sílu budoucích i novopečených maminek.

Proč si vybrat MAMAFIT:

  • Bezpečné cvičení: Naše lekce jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a efektivní pro těhotné ženy a nové maminky pod vedením porodní asistentky.

  • Podpora těhotenství: Prožijte pohybové cvičení, které je šité na míru těhotenským potřebám. Posilujte své tělo a připravte se na porod s pomocí speciálně navržených pozic a dechových technik.

  • Obnova po porodu: Po narození dítěte pokračujte v našich lekcích, které pomáhají obnovit sílu, stabilitu a flexibilitu těla po porodu.

  • Komunita maminek: Připojte se k naší komunitě maminek, sdílejte zkušenosti a podporujte se navzájem v této důležité etapě vašeho života.

Kdy a kde:

  • pondělí 18:00

Jak se připojit:

Rezervace přes rezervační systém.

Přidejte se k nám a prožijte zábavnou a posilující cestu těhotenstvím a mateřstvím s MAMAFIT!pondělí 18:00-19:30